kulturní akce kostely

Image result for usov kostel
Image result for usov kostel

KULTURNÍ AKCE KOSTELY

Kostely

Image result for usov kostel

Všechny kostely

Image result for usov kostel

Celá ČRKraje Diecéze Nejbližší kostely Seznam s podrobnostmiSeznam dle okresů

kaple sv. Stapina

Bakov nad Jizerou – Klokočka

kaple sv. Stapina

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Vavřince, Okrouhlice

Benešov

kostel sv. Vavřince, Okrouhlice

Počet bodů programu: 0

sbor ČCE

Beroun

sbor ČCE

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Ondřeje

Bezvěrov-Krašov

kostel sv. Ondřeje

Počet bodů programu: 1

kostel Nejsvětější Trojice

Bílý Potok

kostel Nejsvětější Trojice

Počet bodů programu: 0

dřevěný kostelík Husova sboru

Blansko

dřevěný kostelík Husova sboru

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Václava

Boršice

kostel sv. Václava

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Václava, hřbitov

Boseň

kostel sv. Václava, hřbitov

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Petra

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav – Brandýs nad Labem

kostel sv. Petra

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Michaela Archanděla

Branná

kostel sv. Michaela Archanděla

Počet bodů programu: 0

katedrála sv. Petra a Pavla

Brno

katedrála sv. Petra a Pavla

Počet bodů programu: 0

kostel Zvěstování Panny Marie

Brno-Tuřany

kostel Zvěstování Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Václava

Brno-Žabovřesky

kaple sv. Václava

Počet bodů programu: 0

kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů

Brno-Žabovřesky

kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Cyrila a Metoděje

Brno-Židenice

kostel sv. Cyrila a Metoděje

Počet bodů programu: 0

kaple Marie Matky Páně

Brťov-Jeneč

kaple Marie Matky Páně

Počet bodů programu: 0

kostel CČSH

Bruntál

kostel CČSH

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Vavřince, hřbitov

Březina

kostel sv. Vavřince, hřbitov

Počet bodů programu: 1

Bučovice

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Bartoloměje

Býchory

kostel sv. Bartoloměje

Počet bodů programu: 0

kaple Svaté Rodiny, kopec Paseka

Černá Hora

kaple Svaté Rodiny, kopec Paseka

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jakuba Staršího

Červený Kostelec

kostel sv. Jakuba Staršího

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Máří Magdalény

Česká Kamenice – Kerhartice

kostel sv. Máří Magdalény

Počet bodů programu: 0

evangelický kostel a.v. ČCE

Český Těšín – Rozvoj

evangelický kostel a.v. ČCE

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Františka Xaverského

Děčín-Bělá

kostel sv. Františka Xaverského

Počet bodů programu: 0

kostel Panny Marie

Děčín-Bynov

kostel Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel Sv. Františka z Assisi

Děčín-Podmokly

kostel Sv. Františka z Assisi

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Václava

Děčín-Rozbělesy

kostel sv. Václava

Počet bodů programu: 0

Desná

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

Dětřichov

kostel sv. Anny

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Václava, hřbitov

Dolní Krupá

kostel sv. Václava, hřbitov

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Martina

Dolní Újezd

kostel sv. Martina

Počet bodů programu: 0

kostel CČSH

Duchcov

kostel CČSH

Počet bodů programu: 5

kostel sv. Jana Křtitele ve Frýdku

Frýdek-Místek

kostel sv. Jana Křtitele ve Frýdku

Počet bodů programu: 0

Husův sbor Církve československé husitské

Hodonín

Husův sbor Církve československé husitské

Počet bodů programu: 0

kostel Navštívení Panny Marie

Horní Police

kostel Navštívení Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Anny

Horní Slavkov

kostel sv. Anny

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jiří

Horní Slavkov

kostel sv. Jiří

Počet bodů programu: 0

modlitebna sboru Českobratrské církve evangelické

Horní Slavkov

modlitebna sboru Českobratrské církve evangelické

Počet bodů programu: 0

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Hovorčovice

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Hradec Králové

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Pavla

Hradec Králové – Pouchov

kostel sv. Pavla

Počet bodů programu: 0

kostel Božského Srdce Páně

Hradec Králové – Pražské Předměstí

kostel Božského Srdce Páně

Počet bodů programu: 0

kostel Neposkvrněného početí Panny Marie

Hradec Králové – Slezské předměstí

kostel Neposkvrněného početí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Havla

Chlumec-Chlumec u Chabařovic

kostel sv. Havla

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Máří Magdalény

Chlumín

kostel sv. Máří Magdalény

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Chomutov

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Kateřiny

Chomutov

kostel sv. Kateřiny

Počet bodů programu: 0

Kostel svatého Ignáce z Loyoly

Chomutov

Kostel svatého Ignáce z Loyoly

Počet bodů programu: 0

kaple Husova sboru CČSH

Chyňava

kaple Husova sboru CČSH

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Anny

Jáchymov

kaple sv. Anny

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jáchyma

Jáchymov

kostel sv. Jáchyma

Počet bodů programu: 0

Sbor Krále Jiřího z Poděbrad

Jenišovice

Sbor Krále Jiřího z Poděbrad

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jana Nepomuckého

Jetřichovice

kostel sv. Jana Nepomuckého

Počet bodů programu: 0

kaple Panny Marie

Jílové-Děčínský Sněžník

kaple Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Josefa

Jimlín

kaple sv. Josefa

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Mikuláše

Jince

kostel sv. Mikuláše

Počet bodů programu: 0

kaple Nejsvětějšího srdce Ježíšova, klášter sv. Karla Boromejského

Jiříkov

kaple Nejsvětějšího srdce Ježíšova, klášter sv. Karla Boromejského

Počet bodů programu: 0

Jiříkov-Filipov

Bazilika minor Panny Marie Pomocnice křesťanů

Počet bodů programu: 0

Kadaň

děkanství při kostele Povýšení sv. Kříže

Počet bodů programu: 0

kaple Růžencového bratrstva

Kadaň

kaple Růžencového bratrstva

Počet bodů programu: 0

kostel Povýšení sv. Kříže

Kadaň

kostel Povýšení sv. Kříže

Počet bodů programu: 0

Kadaň

kostel Stětí sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel Svaté Rodiny

Kadaň

kostel Svaté Rodiny

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Františka z Assisi

Kamenice-Těptín

kostel sv. Františka z Assisi

Počet bodů programu: 0

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Kamenický Šenov

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Vavřince

Kamenický Šenov – Prácheň

kostel sv. Vavřince

Počet bodů programu: 0

kostel Narození Panny Marie

Kamýk nad Vltavou

kostel Narození Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel ČCE

Kladno

kostel ČCE

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Kladno

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Václava

Kladno-Rozdělov

kostel sv. Václava

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Mikuláše, Hnidousy

Kladno-Švermov

kostel sv. Mikuláše, Hnidousy

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie, sv. Benedikta a sv. Wolfganga

Kladruby

kostel Nanebevzetí Panny Marie, sv. Benedikta a sv. Wolfganga

Počet bodů programu: 0

kostel Narození Panny Marie

Klášter Hradiště nad Jizerou

kostel Narození Panny Marie

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Františka Serafinského

Kněžmost

kostel sv. Františka Serafinského

Počet bodů programu: 1

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Kněžmost-Solec

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 1

Českomoravská Fatima KOCLÍŘOV

Koclířov

Českomoravská Fatima KOCLÍŘOV

Počet bodů programu: 0

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Kořenov-Polubný

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

Kořenov-Příchovice

kostel sv. Víta

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Vavřince

Kostomlaty pod Milešovkou

kostel sv. Vavřince

Počet bodů programu: 0

Krásno

kostel sv. Kateřiny

Počet bodů programu: 0

kostel Všech svatých

Lázně Bělohrad

kostel Všech svatých

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jakuba

Ledce

kostel sv. Jakuba

Počet bodů programu: 0

kostel Povýšení sv. Kříže

Levín

kostel Povýšení sv. Kříže

Počet bodů programu: 0

kostel Nalezení svatého Kříže

Liberec

kostel Nalezení svatého Kříže

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Antonína Velikého

Liberec

kostel sv. Antonína Velikého

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Bonifáce

Liberec-Dolní Hanychov

kostel sv. Bonifáce

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jana Křtitele

Liberec-Rochlice

kostel sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Antonína Paduánského

Liberec-Ruprechtice

kostel sv. Antonína Paduánského

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Martina, hřbitov

Líbeznice

kostel sv. Martina, hřbitov

Počet bodů programu: 0

Libochovice

kostel Všech svatých

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jiří, hradiště

Libušín

kostel sv. Jiří, hradiště

Počet bodů programu: 0

kostel Nejsvětější Trojice

Litíč

kostel Nejsvětější Trojice

Počet bodů programu: 0

Litoměřice

kaple sv. Štěpána, hospic sv. Štěpána

Počet bodů programu: 0

Bratrská jednota baptistů

Litoměřice-Předměstí

Bratrská jednota baptistů

Počet bodů programu: 0

modlitebna Českobratrské církve evangelické

Litoměřice-Předměstí

modlitebna Českobratrské církve evangelické

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Václava

Loket

kostel sv. Václava

Počet bodů programu: 0

kostel Nejsvětější Trojice, hřbitov

Loukov

kostel Nejsvětější Trojice, hřbitov

Počet bodů programu: 1

Mírový kostel CČSH

Lovosice

Mírový kostel CČSH

Počet bodů programu: 0

Lužná

Husův sbor

Počet bodů programu: 0

sbor ČCE

Lysá nad Labem

sbor ČCE

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Anny

Malá Veleň – Jedlka

kostel sv. Anny

Počet bodů programu: 0

kostel Panny Marie Sedmibolestné

Manětín-Rabštejn nad Střelou

kostel Panny Marie Sedmibolestné

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Jakuba

Mnichovo Hradiště

kostel sv. Jakuba

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Apolináře

Modlany

kostel sv. Apolináře

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Mohelnice nad Jizerou

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 1

Neratovice

sbor CB

Počet bodů programu: 1

kostel Povýšení sv. Kříže, zámek

Nižbor

kostel Povýšení sv. Kříže, zámek

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Vavřince

Nová Hradečná

kostel sv. Vavřince

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Nový Bor

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Klimenta

Odolena Voda

kostel sv. Klimenta

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Petra a Pavla

Ohníč-Křemýž

kostel sv. Petra a Pavla

Počet bodů programu: 0

kaple Božího Těla

Olomouc

kaple Božího Těla

Počet bodů programu: 1

modlitebna Bratrské Jednoty baptistů

Olomouc

modlitebna Bratrské Jednoty baptistů

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Filipa a Jakuba

Olomouc-Nové Sady

kostel sv. Filipa a Jakuba

Počet bodů programu: 0

evangelický kostel SCEAV

Orlová-Město

evangelický kostel SCEAV

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Františka a Viktora

Ostrava-Hrušov

kostel sv. Františka a Viktora

Počet bodů programu: 0

Ostrava-Koblov

kaple

Počet bodů programu: 0

kostel Neposkvrněného početí Panny Marie

Ostrava-Přívoz

kostel Neposkvrněného početí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Ostrava-Třebovice

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel Svatého Ducha

Ostrava-Zábřeh

kostel Svatého Ducha

Počet bodů programu: 0

kostel Nejsvětější Trojice

Ostravice

kostel Nejsvětější Trojice

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Anny

Panenské Břežany

kaple sv. Anny

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Štěpána

Pavlíkov-Skřivaň

kostel sv. Štěpána

Počet bodů programu: 0

kostel Nejsvětější Trojice

Pec pod Sněžkou – Velká Úpa

kostel Nejsvětější Trojice

Počet bodů programu: 0

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Perálec

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Planá

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 3

kostel západního sboru ČCE

Plzeň

kostel západního sboru ČCE

Počet bodů programu: 0

kostelík U Ježíška

Plzeň

kostelík U Ježíška

Počet bodů programu: 6

kostel sv. Jana Nepomuckého

Plzeň-Bory

kostel sv. Jana Nepomuckého

Počet bodů programu: 0

kaple na Selské návsi

Plzeň-Černice

kaple na Selské návsi

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Martina a Prokopa

Plzeň-Lobzy

kostel sv. Martina a Prokopa

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Bartoloměje

Popovičky

kostel sv. Bartoloměje

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Máří Magdalény

Praha 1 – Holešovice

kaple sv. Máří Magdalény

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Benedikta

Praha 1 – Hradčany

kostel sv. Benedikta

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jana Nepomuckého

Praha 1 – Hradčany

kostel sv. Jana Nepomuckého

Počet bodů programu: 0

kostel Panny Marie Vítězné a sv. Antonína Paduánského (Pražské Jezulátko)

Praha 1 – Malá Strana

kostel Panny Marie Vítězné a sv. Antonína Paduánského (Pražské Jezulátko)

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Tomáše

Praha 1 – Malá Strana

kostel sv. Tomáše

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jindřicha a Kunhuty

Praha 1 – Nové Město

kostel sv. Jindřicha a Kunhuty

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Michala v Jirchářích

Praha 1 – Nové Město

kostel sv. Michala v Jirchářích

Počet bodů programu: 3

kostel sv. Vojtěcha

Praha 1 – Nové Město

kostel sv. Vojtěcha

Počet bodů programu: 0

chrám Matky Boží před Týnem

Praha 1 – Staré Město

chrám Matky Boží před Týnem

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Bartoloměje

Praha 1 – Staré Město

kostel sv. Bartoloměje

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Ducha

Praha 1 – Staré Město

kostel sv. Ducha

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Haštala

Praha 1 – Staré Město

kostel sv. Haštala

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Havla

Praha 1 – Staré Město

kostel sv. Havla

Počet bodů programu: 0

rotunda Nalezení sv. Kříže

Praha 1 – Staré Město

rotunda Nalezení sv. Kříže

Počet bodů programu: 0

kostel ECM

Praha 2 – Nové Město

kostel ECM

Počet bodů programu: 0

kostel Nejsvětější Trojice, Podskalí

Praha 2 – Nové Město

kostel Nejsvětější Trojice, Podskalí

Počet bodů programu: 0

kostel Panny Marie a sv. Jeronýma, sv. Cyrila a Metoděje, sv. Vojtěcha a Prokopa

Praha 2 – Nové Město

kostel Panny Marie a sv. Jeronýma, sv. Cyrila a Metoděje, sv. Vojtěcha a Prokopa

Počet bodů programu: 1

kostel ČCE

Praha 2 – Vinohrady

kostel ČCE

Počet bodů programu: 0

sbor CB

Praha 3 – Žižkov

sbor CB

Počet bodů programu: 0

kostel Panny Marie Královny míru

Praha 4 – Lhotka

kostel Panny Marie Královny míru

Počet bodů programu: 0

chrám sv. Michala, zahrada Kinských

Praha 5 – Smíchov

chrám sv. Michala, zahrada Kinských

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Gotharda

Praha 6 – Bubeneč

kostel sv. Gotharda

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Matěje

Praha 6 – Dejvice

kostel sv. Matěje

Počet bodů programu: 4

Husův sbor

Praha 7 – Holešovice

Husův sbor

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Antonína Paduánského

Praha 7 – Holešovice

kostel sv. Antonína Paduánského

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Klimenta

Praha 7 – Holešovice

kostel sv. Klimenta

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Cyrila a Metoděje

Praha 8 – Karlín

kostel sv. Cyrila a Metoděje

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Terezie od Dítěte Ježíše

Praha 8 – Kobylisy

kostel sv. Terezie od Dítěte Ježíše

Počet bodů programu: 0

kostel U Jákobova žebříku

Praha 8 – Kobylisy

kostel U Jákobova žebříku

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Vojtěcha

Praha 8 – Libeň

kostel sv. Vojtěcha

Počet bodů programu: 0

Husův sbor

Praha 10 – Vršovice

Husův sbor

Počet bodů programu: 0

kostel Milíče z Kroměříže

Praha 11 – Chodov

kostel Milíče z Kroměříže

Počet bodů programu: 0

kostel Panny Marie Vítězné, Bílá Hora

Praha 17 – Řepy

kostel Panny Marie Vítězné, Bílá Hora

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Remigia

Praha-Čakovice

kostel sv. Remigia

Počet bodů programu: 0

kostel Nejsvětější Trojice

Praha-Ďáblice

kostel Nejsvětější Trojice

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Praha-Klánovice

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Máří Magdalény

Praha-Přední Kopanina

kostel sv. Máří Magdalény

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Anny

Praha-Satalice

kaple sv. Anny

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Mikuláše

Proseč u Skutče

kostel sv. Mikuláše

Počet bodů programu: 0

kaple Cyrilometodějského gymnázia

Prostějov

kaple Cyrilometodějského gymnázia

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Anny

Prostějov

kaple sv. Anny

Počet bodů programu: 0

kostel Povýšení svatého Kříže

Prostějov

kostel Povýšení svatého Kříže

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Cyrila a Metoděje

Prostějov

kostel sv. Cyrila a Metoděje

Počet bodů programu: 0

modlitebna Českobratrské církve evangelické

Prostějov

modlitebna Českobratrské církve evangelické

Počet bodů programu: 0

modlitebna Sboru Církve bratrské

Prostějov

modlitebna Sboru Církve bratrské

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Petra a Pavla

Přerov-Penčice

kostel sv. Petra a Pavla

Počet bodů programu: 0

bazilika Nanebevzetí Panny Marie

Příbram II – Svatá Hora

bazilika Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

sbor Mistra Jakoubka ze Stříbra

Příbram VI – Březové Hory

sbor Mistra Jakoubka ze Stříbra

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Václava

Rašovice-Jindice

kostel sv. Václava

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie, Dolní Ročov

Ročov

kostel Nanebevzetí Panny Marie, Dolní Ročov

Počet bodů programu: 0

kostel Narození Panny Marie, Horní Ročov

Ročov

kostel Narození Panny Marie, Horní Ročov

Počet bodů programu: 0

kostel Cyrila a Metoděje (bývalá synagoga)

Rousínov

kostel Cyrila a Metoděje (bývalá synagoga)

Počet bodů programu: 0

děkanský kostel sv. Bartoloměje

Rumburk

děkanský kostel sv. Bartoloměje

Počet bodů programu: 1

Loretánská kaple Panny Marie a klášterní kostel sv. Vavřince

Rumburk

Loretánská kaple Panny Marie a klášterní kostel sv. Vavřince

Počet bodů programu: 0

Rýmařov

kaple Navštívení Panny Marie – V Lipkách

Počet bodů programu: 0

Rýmařov

kostel sv. Archanděla Michaela

Počet bodů programu: 0

Ryžoviště

kostel sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Mořice

Řevnice

kostel sv. Mořice

Počet bodů programu: 0

Sedlčany

kostel sv. Martina

Počet bodů programu: 0

Sbor Dr. Karla Farského

Semily-Podmoklice

Sbor Dr. Karla Farského

Počet bodů programu: 0

Semněvice

kostel sv. Jiří

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Bartoloměje, hřbitov

Sezemice

kostel sv. Bartoloměje, hřbitov

Počet bodů programu: 1

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Stará Ves nad Ondřejnicí

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Marka

Strupčice-Sušany

kostel sv. Marka

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Vavřince

Stružnice-Jezvé

kostel sv. Vavřince

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jakuba Staršího

Světec

kostel sv. Jakuba Staršího

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Tachov

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 3

kostel sv. Petra a Pavla

Tanvald

kostel sv. Petra a Pavla

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Františka z Assisi

Tanvald-Šumburk nad Desnou

kostel sv. Františka z Assisi

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jana Křtitele

Teplice

kostel sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Alžběty Uherské

Teplice-Šanov

kostel sv. Alžběty Uherské

Počet bodů programu: 0

kostel Božského Srdce Páně

Teplice-Trnovany

kostel Božského Srdce Páně

Počet bodů programu: 0

Tuchoměřice

kostel sv. Víta

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Jana Nepomuckého, Valdštejn

Turnov

kaple sv. Jana Nepomuckého, Valdštejn

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Aloise

Uhlířské Janovice

kostel sv. Aloise

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jiljí

Uhlířské Janovice

kostel sv. Jiljí

Počet bodů programu: 0

sborový dům CB

Ústí nad Labem – Klíše

sborový dům CB

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Floriána

Ústí nad Labem – Krásné Březno

kostel sv. Floriána

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Prokopa

Útušice

kaple sv. Prokopa

Počet bodů programu: 0

kostel Povýšení sv. Kříže

Valašské Klobouky

kostel Povýšení sv. Kříže

Počet bodů programu: 0

Varnsdorf

kostel sv. Karla Boromejského

Počet bodů programu: 0

bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje

Velehrad

bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Martina

Velemín

kostel sv. Martina

Počet bodů programu: 0

Velemín-Boreč

kaple

Počet bodů programu: 0

Velim

evangelický kostel, hřbitov

Počet bodů programu: 0

Veliš

kostel sv. Josefa, hřbitov

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Václava

Velké Březno – Valtířov

kostel sv. Václava

Počet bodů programu: 0

zaniklá kaple Nejsvětějšího srdce Ježíšova, rodinná hrobka Chotků

Velké Březno – Valtířov

zaniklá kaple Nejsvětějšího srdce Ježíšova, rodinná hrobka Chotků

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Floriána

Víceměřice

kaple sv. Floriána

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Michaela

Vrchoslavice

kostel sv. Michaela

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jakuba Většího

Vroutek

kostel sv. Jakuba Většího

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jana Křtitele

Vroutek

kostel sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Vsetín

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Filipa a Jakuba

Všeň

kostel sv. Filipa a Jakuba

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Vavřince

Vysoké Mýto

kostel sv. Vavřince

Počet bodů programu: 0

sbor Dr. Karla Farského CČSH

Vyškov

sbor Dr. Karla Farského CČSH

Počet bodů programu: 0

evangelický kostel

Zádveřice-Raková

evangelický kostel

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Petra a Pavla

Zlatníky-Hodkovice-Zlatníky

kostel sv. Petra a Pavla

Počet bodů programu: 0

kaple Kristova vzkříšení

Zlín-Štípa

kaple Kristova vzkříšení

Počet bodů programu: 0

kostel Narození Panny Marie

Zlín-Štípa

kostel Narození Panny Marie

Počet bodů programu: 0

starý gotický kostel

Zlín-Štípa

starý gotický kostel

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Bartoloměje

Žandov

kostel sv. Bartoloměje

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jakuba Staršího

Železný Brod

kostel sv. Jakuba Staršího

Počet bodů programu: 0